historiereferencestrucne logo 3bees kontaktyproc do studiapripravte se
ceny3 vcelkyvybaveni novinkyproc k nam...a jedem!
"Nejsme nejlepší nahrávací studio v Čechách,
jsme nejlepší Včelí nahrávací studio na světě!"
 

Kakaxa

Kakaxa

 

3 včelky

Šablonka Novotný

JakubVe studiu jediný, který má normální jméno, také asi jediný, který má i normální mozek. Tedy možná. Když už chcete nějakou přezdívku, tak "Šablonka". Trpí, když úkol není splněn, když piják není na svém místě. Ovšem pouze tiše, nemá tik a není neuro-tik. (Hezký verš, že?)

Nahrává do svého počítače iMac (křestní jméno "Diagram"), s jeho "nejhorším" přítelem binksfsem ho spojuje projekt "Bim Bam", který ovšem (ne)bude nikdy dokončen a dále kdysi oblíbená plesová kapela "Půlnoční Marie".

Největším úspěchem této skladatelské dvojice je ovšem hudba k animovanému filmu "Pirát", který se stal absolutním vítězem festivalu FAMU 2002. Předcházela mu práce na filmech "Ludvíkova hlídka", "Tři Fuové" a následovaly komerční zakázky na hudbu k reklamám obchodního řetězce Albert a vydavatelství Mladá Fronta.

Po stránce duchovní je Šablonka existencialistou ("Nelze zjistit, jestli je Bůh, takže to není důležité, takže smysl si určuješ sám...").

Je členem "Klubu smyslového požitku", což ovšem není nic nemravného, jak byste si asi mysleli. Jeho cílem je umět důkladně si vychutnat veškeré podněty schopné podráždit lidské smysly. A to včetně těch nepříjemných.

 

Další podivnou společností, které je tento "normální" člověk členem, je např. "Vinohradská škola života", o níž se nám ovšem nepodařilo zjistit žádné informace. (Ehm, proč asi...?)

Každoročně se též účastní "Prvního jarního průduchu", organizovaného binksfsem pinksFsem a jednou týdně dochází do Rooseveltovy pomocné školy, kde je pomocným lektorem muzikoterapie.

A bude jednou prezidentem? - To si nemyslíme. Nebo vy si snad myslíte, že by zvolili takhle charakterního člověka...?

Pokud chcete Šablonkovi lépe porozumět, podívejte se na Šablonkovy tajnosti...

     
 
"Nejsme nejlepší nahrávací studio v Čechách,
jsme nejlepší Včelí nahrávací studio na světě!"

3bees studio - nahrávací studio a dům služeb muzikantům, založeno 1994 (Demos, Live & Loud)