Free terms for Recording

Free terms for Mixing

historyreferenceshortly logo 3bees contactswhy studioget ready...
prices3 beesequipment newswhy us...come on!
 
"We aren't best recording studio in Czech republic,
we're The Best Recording Studio in The World!"
 

Jakub

Shablonka

 

Kakaxa

Kakaxa

 

3 včelky

binksf pinksf

BinksfDramatický Gorges Iniláá. Božský David Göttlich. Básník Barun Pa9, sbírku "Barun rallye" si sám svázal a vydal. Nejlepší klávesista hudebně-divadelního souboru "Chaprál Crazy - Plesk!", nejnechutnější Slintavý Slimák. Používal zelený sliz tatínkovy výroby a slintal i v těch nejvypjatějších okamžicích. Zná všechny maminčiny Burdy, po revoluci přešel na Playboy.


S jeho "nejhorším" přítelem Šablonkou ho spojuje projekt "Bim Bam", který ovšem (ne)bude nikdy dokončen a kdysi oblíbená plesová kapela "Půlnoční Marie". Největším úspěchem této skladatelské dvojice je ovšem hudba k animovanému filmu "Pirát", který se stal absolutním vítězem festivalu FAMU 2002. Předcházela mu práce na filmech "Ludvíkova hlídka", "Tři Fuové" a následovaly komerční zakázky na hudbu k reklamám obchodního řetězce Albert a vydavatelství Mladá Fronta. Od r. 2000 je binksf šedou eminencí v hudebně zábavném divadelním spolku "Timudej".

Každoročně také navštěvuje letní Jazzovou dílnu K. Velebného ve Frýdlantu. Spolu s Kakaxou a webdesignerem těchto stránek, panem INEX PAP VPASPED, je členem poklicového trojplošníku "Új!", se kterým chystají operu "...Ale to je směšné, Láďo!".

binksf také již 6 let zcela sám vymýšlí a organizuje "První jarní průduch", což je něco jako bojovka pro dospělé, účastníci nevědí kam jedou a nesmí si brát jídlo, plní různé úkoly (hledají např. "otce Furu") a skončí to vždy velmi překvapivě a zajímavě.

A bude jednou prezidentem? - Ale docela klidně! Pokud ovšem přesvědčí komunisty...

Pokud chcete binksfsovi lépe porozumět, podívejte se na binksfsovy tajnosti...

Ještě více se o něm můžete dozvědět na jeho osobních stránkách, má-li jaké, a také na stránkách akademie věd.

Pište mu na binksf@3bees.cz

 

     
 
"We aren't best recording studio in Czech republic,
we're The Best Recording Studio in The World!"
3bees recording studio - recording studio and house of musical service, since 1994 (Demos, Live & Loud)