Free terms for Recording

Free terms for Mixing

historyreferenceshortly logo 3bees contactswhy studioget ready...
prices3 beesequipment newswhy us...come on!
 
"We aren't best recording studio in Czech republic,
we're The Best Recording Studio in The World!"
 

Binksf

binksf

 

Jakub

Shablonka

 

3 včelky

Kakaxa Koszuszhlehlebleshotár

KakaxaSe svým nevlastním bratrem Raxaxou Koszuszhlehlebleshotárem měli svého času na Radiu 1 pořad, ze kterého by se i Monthy Pythoni vyděsili. Napsali několik básnických sbírek, "Šílený stroječek", "Hladina mrkve v nepoměru s botanickou zahradou", a další), divadelní hru "Kterak políbit první uherák", natočili videoclipový film "Zbytečky lidství". Založili "Nadaci na podporu bufetů, pivnic a hampejzů". Poslancům parlamentu adresovali politickou výzvu "Tykadla pro všechny!". Pamětníci znají jejich nezapo

Medové ceny

telnou dramatickou scénu, kde dva koloťuci, Dement a Mentál objevili kladivo.

Kakaxa hrál i v dalších kapelách, na bicí v undergroundovém "Klistýru", punkovém "Pantáta Klitoris a jeho příbuzní", na basu s nespoutanou folklórně-rockovou skupinou "Pod Černý vrch". Pro pořádek ještě uveďme skupiny "Mad Little Machine", "Trio Revival", "The Hard Brouk's Breakers", "Půlnoční Marie" a "Umělci z Prahy".

Se dvěma bývalými členy Chaprálu (binksf pinksf a INEX PAP VPASPED) založil Kakaxa umělecké sdružení "Új!", s kterým připravují operu "...Ale to je směšné, Láďo!"

Od roku 1991 je Kakaxa vegetarián, od roku 1997 má i holou hlavu, ke "Krišnovcům" však nepatří. Přiznává ovšem, že tzv. východní způsob myšlení je mu v lecčem sympatický a čím dál víc se mu protiví všudypřítomná mediální manipulace s lidmi, která by je chtěla vidět pouze jako článek obchodního řetězce. Kakaxova naštvanost jej kdysi přivedla až na Národní třídu a do Občanského fóra, posléze k ekologickým sdružením a dnes do Unie svobody.

Je to tedy seriózní angažovaný občan? A bude jednou prezidentem? - To si nemyslíme. Jeho návrhy na přejmenování stranických schůzí na "fraktály" a ústředního výboru na "potápníky" pochopitelně neprošly...

Pokud chcete Kakaxovi lépe porozumět, podívejte se na Kakaxovy tajnosti...

Ještě více se o Kakaxovi můžete dozvědět z jeho osobních stránek, až budou ovšem v provozu.

Pište mu na kakaxa@3bees.cz

     
 
"We aren't best recording studio in Czech republic,
we're The Best Recording Studio in The World!"
3bees recording studio - recording studio and house of musical service, since 1994 (Demos, Live & Loud)