Free terms for Recording

Free terms for Mixing

historyreferenceshortly logo 3bees contactswhy studioget ready...
prices3 beesequipment newswhy us...come on!
 
"We aren't best recording studio in Czech republic,
we're The Best Recording Studio in The World!"
     

Intro

1994-5

1996

1997-8

1998-9

1999 I.

1999 II.

2000

2001-2

2002-3

News

pohled do studia

2002-3

zednícioknaV létě se tedy naši tři zvukaři, původem muzikanti, převléknou za zedníky a začnou se místo míchání hudby učit míchat maltu a omítku.... Mládenci postaví dvojitou zeď s oknem (na 2 pokusy: poprvé se musí část zbourat, protože dveře nejdou dovřít...), vyklidí do té doby nepoužívanou a plesnivou velikou místnost, režie se přesune do dřívější nahrávací místnosti a v bývalé režii vznikne "studio B". 5 dnů se střídají se sbíječkou a prorazí 60 cm tlustou zeď. Takto teď půjde nahrávat najednou ve třech místnostech i s vizuálním kontaktem.

Za bicími postaví "rezonanční šikmou dvoumetrovou zeď z lámaného kamene (obřadně do ní zazdí zlomené paličky divokého bubeníka...), nemůžou se dočkat, až si bouchnou do virblu - to bude rána!

Všude plovoucí podlaha, dřevěné panely se střídají s látkou a plamafonem, několik šikmých ploch zamezuje stojatému vlnění. Next vznikne profesionální zázemí s ubytovací místností, kuchyňkou, jídelnou, televizí a přenosným "jezevčíkem" pro vyzkoušení zvuku na komerčním přehrávači.

ze postavenaPomáhají kamarádi a přítelkyně, dokonce i někteří muzikanti přiloží ruku k dílu.

Nejmladší ze zvukařů tohle tempo nevydrží a je těsně před cílem vyměněn za silnějšího borce. Další ze zvukařů už se nikdy nebude chtít podívat vzhůru, neboť týden strávil lepením podhledů na strop.

Ještě před úplným dokončením se do nahrávacího studia nahrnou zákazníci.

3 starsJediným dnem, kdy mají teď naši hrdinové "volno", je pondělí - to ovšem ve studiu dolaďují detaily a učí se a poslouchají, porovnávají a zkouší,... a učí se,... a dolaďují,... a jestli neumřeli, učí se tam a pracují až dodnes. Dobrou noc, milí čtenáři, přijďte se na ně někdy podívat.

News

     
"We aren't best recording studio in Czech republic,
we're The Best Recording Studio in The World!"
3bees recording studio - recording studio and house of musical service, since 1994 (Demos, Live & Loud)