Free terms for Recording

Free terms for Mixing

historyreferenceshortly logo 3bees contactswhy studioget ready...
prices3 beesequipment newswhy us...come on!
 
"We aren't best recording studio in Czech republic,
we're The Best Recording Studio in The World!"
 
   

2005

28.12.2004 - Samson Microphones

21.11.2004 - New Great CDs

30.9.2004 - Real Grand Piano!

20.7.2004 - Recording Live Performance

4.5.2004 - 10. Years of 3bees!

4.2.2004 - Discount Price!

16.1.2004 - Kakaxa Interview

2003 - All News

 

21.11.2004 - New Great CDs

Stejně jako vloni s debutem Moberg Ensemble, i letos jsme měli to štěstí pracovat na vyjímečných deskách, které by mohly změnit váš život.

Nevěříte? Tak třeba čtvrtá deska neuvěřitelné kapely Traband - sklízí jednu pochvalnou recenzi za druhou a pro mnoho recenzentů je deskou roku! I naší. Hodně silné písně, hodně silné texty, hodně silný zážitek. Poslechněte si ukázky a honem si ji běžte koupit! A nezapomeňte, že Traband hraje každý měsíc v Praze na Dobešce. (Tedy, když není zrovna v Japonsku, Německu či ve Francii...) Např. tenhle čtvrtek 25. 11. - to se zrovna křtí. A to my tam tedy jdem! Hurá! Traband k táboráku a Jardu Svobodu do čítanek!

 

A co třeba šesté album Vaška Koubka? Kterého "už nebaví bejt při zemi"... Kterého tu krom jeho kmenové kapely doprovází třeba právě Traband, Pavel Fajt, Filip Topol a next. A který konečně vyprodukoval zvukově odpovídající desku, kde ho uslyšíte tak, jak opravdu zpívá, bez hallů a bez příkras, desku rozmanitou a přitom jednotnou. Kde pro něj Honza Ponocný složil a zaranžoval hit, který by klidně mohla hrát ta nejpopovější radia. A kde najdete texty, jako třeba tenhle:

Všichni jsme snílci snílci
Snící o lásce
Měníme plány
Zkoušíme zase
Doufáme všichni v jediný bloud
Že ten sněný nemůže nás minout

 

A co si poslechnout nádherné páté album skupiny Majerovy brzdové tabulky? Znáte je vůbec? Myslíte si, že to jsou punkáči? Víte, jaké tabulky to v roce 1935 pan drážní inspektor A. Majer sepsal? A že "byly vlídně přijaty nadřízenými úřady, služebnami i zaměstnanci"? To tahle deska by se mohla líbit skoro všem. Hi-fistům, folkařům, popíkům i technařům. A romantikům, mystikům a cestovatelům.

 

To samozřejmě není zdaleka všechno, na vánoční trh právě přichází skvěle vyprodukované album Zuzany Stirské s obřím souborem Gospel Time, kde se tradiční Vánoční písničky dočkaly netradičních velmi působivých úprav a interpretací.

A mnoho a mnoho demosnímků, např. Vokokos, DoNot, Shy, Pilgrim Pimple, Matyas, Trio pelešando, Timudej...

Nebo úspěšné CD ska kapely Tleskač, které se v hitparádě Radia 1 Velká sedma drží už od jara. Právě teď jsou tam dokonce 4 kapely ze 3bees. A pěkně na předních místech.

previous | next


 

 

 

Traband

Traband
- Hyjé!

 

Vašek Koubek

Václav Koubek
- Každej pes

 

Majerovky

Majerovy brzdové tabulky
- Pálava

   
 

3bees recording studio - recording studio and house of musical service, since 1994 (Demos, Live & Loud)