Free terms for Recording

Free terms for Mixing

historyreferenceshortly logo 3bees contactswhy studioget ready...
prices3 beesequipment newswhy us...come on!
 

 
   

1.10.2005 - 3bees as Internet Café?

8/21/2005 - Safe for Your Recording

1.5.2005 - 10 % Discount - Book in Time!!

31.3.2005 - Czech Grammy for Us!

7.1.2005 - 5 Days for F R E E !!!!

2004

2003 - All News

 

7.1.2005 - 5 Days for F R E E !!!

3bees studio se stalo hlavním sponzorem soutěže začínajících nadějných kapel ROCK CAFÉ CONTEST. Vítězi věnuje 5 dní ve studiu, což při aktuální ceně znamená dárek v hodnotě 27 600,-!

Záleží nám na rozvoji kulturní scény, záleží nám na tom, čím strávíme svůj život, a jsme štastni, když můžeme svou prací přispět ke vzniku něčeho smysluplného, co třeba zatím nedosahuje profesionálních kvalit, ale má to šmrnc a jde to ven bez filtru kalkulací a manažerských prášků...

ROCK CAFÉ CONTEST již 4. rokem úspěšně pořádá ROCK CAFÉ, jeden z našich nejznámějších klubů. Hlasují zde diváci - žádné poroty a televizní šaškárny. Přijďte každý poslední pátek v měsíci (vstupné 50,- Kč) podpořit vaše oblíbence nebo poznat někoho nového!

Pro kapely jsou tu ještě next lákadla v podobě podpory známého prodejce hudebních nástrojů a aparatury PRAHA MUSIC CENTER, které věnuje všem zůčastněným 10 % slevu, vítězům různých kol potom aparaturu v hodnotě až 10 000,-.

Mediálně celou soutěž zaštiťuje vydavatelství MUZIKUS, reklamy se objevují v každém čísle časopisu ROCK & POP a nextch.

A jaká jsou pravidla? V každém kole soutěže se utkají 3 kapely příbuzného žánru, z nichž vyjde jedna vítězná. Tato kapela se utká s nextmi dvěma postupujícími formacemi z nextch kol v tzv. Malém finále, které se koná v dubnu, srpnu a prosinci. Z těchto kol vzejdou 3 nejlepší, které se naposledy setkají na tzv. Večeru Tříkrálovém - tedy ve Velkém finále Rock Café Contest (6.1.2006).

Ze soutěžících držíme palce především kapelám Do Not a Sydney wizen, které už u nás nahrávaly. (Podmínkou účasti v soutěži je kvalitní demosnímek, vlastní tvorba a žádné smluvní vztahy s "major labels").

 

previous | next


 

contest

   
 

3bees recording studio - recording studio and house of musical service, since 1994 (Demos, Live & Loud)