Free terms for Recording

Free terms for Mixing

historyreferenceshortly logo 3bees contactswhy studioget ready...
prices3 beesequipment newswhy us...come on!
 

 
   

1.10.2005 - 3bees as Internet Café?

8/21/2005 - Safe for Your Recording

1.5.2005 - 10 % Discount - Book in time!!

31.3.2005 - Czech "Grammy" for Us!...

7.1.2005 - 5 Days for F R E E !!!!

2004

2003

 

31.3.2004 - Czech "Grammy" for Us!...

Ba ne - 3 včelky sošku od J. Róny doma na poličce nemají. Má ji ale skupina Traband, a to za desku "Hyjé!", kterou se 3 včelkami ve 3bees studiu loni natočila. Gratulujeme!

Andel3bees studio (tehdy pod názvem "Live&Loud") stálo u zrodu "dechrock" soundu Trabandu již v roce 2001, kdy jsme ještě ve starých stísněných prostorách téměř live natočili album Kolotoč (Black Point music 2001). Dodnes jej považujeme za jednu z nejlepších desek, na kterých jsme kdy pracovali.

Od té doby si Traband získal tisíce fanoušků, a nejen u nás - Traband koncertuje po celé Evropě, nejvíc ve Francii, dokonce podnikl dalekou cestu až do Japonska!

My jsme zase získali nové prostory, nový zvuk, nové vybavení a nové zkušenosti. Dechrock sound Trabandu je nyní více world a etno, je zajímavější a propracovanější, má už v sobě "najeto" cítění z mnoha žánrů, včetně moderní taneční hudby a nextch.

Pořád jsou jejich skladby ale především výrazné písničky, které se hrají v parku a u táboráku. Traband je také jedna z mála kapel, která hraje jak na folkových, tak na rockových či etno festivalech. A texty Jardy Svobody mluví mnoha lidem hluboko z duše.

Desku Hyjé! vydalo vydavatelsví Indies a cenu Akademie populární hudby Anděl 2004 získala v kategorii World Music.

Přečtěte si recenze nebo si poslechněte ukázky, zajděte na koncert nebo nalaďte VELKOU SEDMU Radia 1, kde už Traband kraluje mnoho a mnoho týdnů. Motor tohohle Trabandu (na rozdíl od Trabantu) opravdu hraje!

previous | next

 

 

 

Traband

Traband
- Hyjé!

 

Traband
- Kolotoč

   
 

3bees recording studio - recording studio and house of musical service, since 1994 (Demos, Live & Loud)