Free terms for Recording

Free terms for Mixing

historyreferenceshortly logo 3bees contactswhy studioget ready...
prices3 beesequipment newswhy us...come on!
 
"We aren't best recording studio in Czech republic,
we're The Best Recording Studio in The World!"
 

Audio Examples

List of Clients

References

Reviews (1)

   
Reviews (2)
Vyhledali jsme pro vás review na naše nahrávky

(pokud byste našli nějakou, která tu chybí, dejte nám prosim vědět)

 

 

EXTEMPORE

"Šel jsem včera domů, přišel jsem až dneska!"

Black Point music, 2001

"Velkoměsto"

Black Point music, 2001

 

 

 

Josef Rauvolf, Stereo & Video - "...Když je řeč o remasterování, při srovnání s původním vydáním nemůžeme věřit vlastním uším. Tak jiskřivě to vše zní."

 

 

 

 

 

 

Antonín Kocábek, Freemusic.cz - "...'Nejlepší český kapely jsou stejně Plastici a Extempore', pravil mi někdy v polovině osmdesátých let coby neznalému puberťákovi můj švagr, 'všichni ostatní je jen kopírujou' [...] je použita úplně jiná, a bez debaty mnohem lepší nahrávka. Jak po stránce technické, tak především z pohledu toho, jak se vystoupení skupině povedlo."

 

Top

 

DUŠEVNÍ HROB

"Greatest Hits"

Black Point music, 2003

 

 

 

Honza Binder, Musiczone.cz - "...Letité nahrávky citlivě remasterovalo studio 3bees, přičemž se podařilo zachovat původní atmosféru nahrávky."

Oves, Freemusic.cz - "...i díky syrovému lo-fi kabátu nedoznaly přes more než dvou desítkách let, které uplynuly od jejich vzniku, výraznějších jizev po hlodání pověstným zubem času, mnohé na koleně vyráběné zvuky a primitivní samply zní dnes mnohem autentičněji a součastněji než většina blátivých klávesových rejstříků, kterými zaplavily hudbu osmdesátá léta."

Antonín Kocábek, Musicserver.cz - "...je bez diskuse, že nemálo znalců domácí hudební scény jeho vydání potěší měrou vrchovatou..."

Top

 

NO FEELING

"Look at me"

Los Lobos production, 2002

 

 

 

Oves, Freemusic.cz - "...A No Feeling se to daří. Kytary učesané tak akorát, spolehlivý spodek, poměrně veselý zpěv s dostatečně přesvědčivou angličtinou a především ty silné melodie - díky poměrně krátké stopáži (necelých 12 minut) si tohle EP pustíte ještě minimálně jednou..."

Radek Strnad, Musicpage.cz - "...jestli je to předzvěst novýho alba, nebo prostě kapela jen z přetlaku musela do studia, a zadařilo se. Sám jsem si totiž na pár týpcích otestoval, že lze jen velmi obtížně poznat, že to nehrají Češi..."

Top

 

BOSWORTH

"The Worst of Bosworth"

Bosworth, 2002

 

 

 

Oves, Freemusic.cz - "...ostré kytary broušené výraznými melodiemi. Díky výtečnému zvuku (nahrávalo se ve studiu Live & Loud) dovedou znít syrově ale dostatečně čitelně; stejně jako basa, zpěv a především zcela "živé" bicí. Mají spoustu valivé energie v líbivě jiskřivých skladbách."

 

Top

 

TIMUDEJ

"Proti lupům"

HZDS Timudej, 2002

 

 

 

Radek Strnad, Musicpage.cz - "...Při poslechu prvního oficiálního 'alba' zábavné Černošické šestky Timudej jsem se dobře bavil [...] hudebně celkem v pohodě, ale slova nejspíš úzce souvisejí s nějakou pódiovou blbůstkou, bez ní (mi) to nefunguje. Leč funkuje to pěkně, to jo..."

Top

 

DVOULETÁ FÁMA

"Studio 1983 & Live 1988"

Black Point music, 2001

 

 

 

Antonín Kocábek, Freemusic.cz - "...systematické mapování domácích historických nahrávek je činnost, v níž edice Archiv vydavatelství Black Point music naprosto u nás nemá konkurenci [...] ujasnit si, o čem že byla česká nová vlna, pak si těžko můžete vybrat lepšího průvodce. Najdete zde všechno - vrstvící se nápady, neotřelý nový pohled, nečekaná spojení, bizardnost, groteskno, a hlavně názor."

Top

 

MCH BAND

"Tages notizen"

Black Point music, 2002

 

 

 

Karel Souček - "...Chadimova hudba vyvolává mrazení [...] že se jedná o desku s mimořádně silným vyzněním, které dosahuje až katarzních účinků."

Antonín Kocábek, Freemusic.cz - "...hypnoticky hrozivou atmosféru, do které útočně vpadávají kvílivé kytarové vyhrávky a na povrch vystupující industriální zvuky, místy zas slyšíme tradiční MCH Band."

Top

 

BBP

"Valetolman"

Guerilla records, 2003

"...a v očích stíny noci"

RAT, 2002

 

 

 

Igor Nováček , Freemusic.cz - "...nejen stále se zlepšující instrumentální schopnosti, ale především zřetelně zralejší producentský cit."

 

 

 

 

 

 

Igor Nováček, Freemusic.cz - "...oplývají velmi dobře zvolenými nástrojovými party. Zvuk je až překvapivě plný..."

Top

 

JARABÁCI

"Žaves"

SPPress, 2001

 

 

 

Oves, Freemusic.cz - "...je našlápáno nevídanou pozitivní energií, které chtě nechtě musíte podlehnout. Radost může udělat jak příznivcům jazzu, tak folkařům či rockerům, pokud ovšem nejsou horlivými strážci hranic svého oblíbeného hudebního žánru."

Top

 

KLEC

"15 písní o lásce"

SPPress, 2001

 

 

Oves, Freemusic.cz - "...Za pozornost stojí ovšem radikální zvuk, přes který je ještě soubor řazen k právoplatnému klezmeru. Razance, s jakou [...] buší do poměrně skromné bicí soupravy [...] a říznost elektrické kytary [...] příčnou flétnou či trumpetou v podmanivých cikánských stupnicích..."

(jiš), Rovnost - "...Instrumentace je postavena na nápaditosti, zajímavé kolektivní aranže..."

Filip Hrubý, Musicserver.cz - "...rockovou razantnost, aniž by však zároveň ztrácela skočnost hospodského šramlu..."

Barbora Gregorová, Nový Prostor - "...pro seznámení se se zajímavou pražskou kapelou je však jejich nahrávka more než reprezentativní..."

Karel Souček, Příbramský deník - "...o mimořádně kvalitní a pestrou nahrávku, z níž vyzařuje upřímnost, radost a pohoda [...] v jednoduchých, ale promyšlených a účinných aranžích zvuk hospodského šramlu, který zcela nenásilně nutí k tanci. Muzika skvěle šlape, má obrovský náboj, spád a energii [...] Z velice barevné nahrávky je patrné, že Klec hraje především srdcem..."

 

Top

 

ŠVEHLÍK, MARNO UNION

"Studio 1982, Studio Marno"

Black Point music, 2002

 

 

 

Igor Nováček, Freemusic.cz - "...Kapely jako Extempore, F.O.K., Elektrobus, Stehlík nebo Švehlík sice vystupovali zřídka, jejich vliv na domácí rockovou scénu však byl velmi výrazný [...] vzhledem k dobovým a technickým poměrům dokázal vytvořit zcela svébytné dílo, které působí velmi svěže i po dvaceti letech..."

Pavel Košek. Part.cz - "...Švehlík je nabízel o generaci dříve. Celá první část je pojata dost temně a hardcorově, má výrazný zvuk a motivů na rozdávání. Je radost nechat se unášet na vlnách, které s vámi mlátí o zeď rockového běsnění a které místy přecházejí v trsavá intermezza lehkých přemýšlivých poloh..."

   

Reviews (1)

Top

  ˆ 
 
"We aren't best recording studio in Czech republic,
we're The Best Recording Studio in The World!"
3bees recording studio - recording studio and house of musical service, since 1994 (Demos, Live & Loud)