pripravte se 3 vcelkyvybaveni
"Nejsme nejlepší nahrávací studio v Čechách,jsme nejlepší Včelí nahrávací studio na světě!"
 

Jakub

Šablonka

 

3 včelky

Kakaxa Koszuszhlehlebleshotár

KakaxaTéměř 20 let byl spolu s Raxaxou vůdčí osobností hudebně-divadelního souboru romantických primitivů "Chaprál Crazy - Plesk!".

Se svým nevlastním bratrem Raxaxou Koszuszhlehlebleshotárem měli svého času na Radiu 1 vlastní Čtvrthodinky, ze kterých by se i Monthy Pythoni vyděsili. Napsali několik básnických sbírek, "Šílený stroječek", "Hladina mrkve v nepoměru s botanickou zahradou", a další), divadelní hru "Kterak políbit první uherák", natočili videoclipový film "Zbytečky lidství". Založili "Nadaci na podporu bufetů, pivnic a hampejzů". Poslancům parlamentu adresovali politickou výzvu "Tykadla pro všechny!". Pamětníci znají jejich nezapotelnou dramatickou scénu, kde dva koloťuci, Dement a Mentál objevili kladivo. Atmosféru jejich koncertů shrnuje videoklip Mičurinův laskavý bochník.

Kakaxa hrál i v dalších kapelách, na bicí v undergroundovém "Klistýru", punkovém "PantátaKlitoris a jeho příbuzní", na basu s nespoutanou folklórně-rockovouskupinou "PodČerný vrch". Pro pořádek ještě uveďme skupiny "MadLittle Machine", "Trio Revival", "The Hard Brouk's Breakers","PůlnočníMarie" a "Umělciz Prahy".

Se dvěma bývalými členy Chaprálu (binksf pinksf a INEX PAP VPASPED) založil Kakaxa umělecké sdružení "Új!", s kterým připravují operu "...Ale to je směšné, Láďo!" Má také své tajné alter ego jako Mr. Raskmén.

Kolem r.1991 nějak Kakaxovi přestalo postupně chutnat maso, ale za vegetariána jej neprohlásíte, od roku 1997 má i holou hlavu, ke "Krišnovcům" však nepatří. A zcela fundamentálně odmítá jakýkoliv fundamentalismus... Za neštěstí lidstva považuje lenost myslet, čím dál víc se mu protiví všudypřítomná mediální masírka, která dělá z člověka jen článek zábavně-potravinového řetězce. Kakaxova naštvanost jej kdysi spolu s Raxaxou přivedla až na Národní třídu, kde se k nim ještě přidal nějakej Bartoška, ale toho neznáte :-) A ještě pár lidí, no... :-) Oba mistři poté ještě řídili Občanská fóra. O to víc ho deptá, jak si Češi nechají od politiků kálet na hlavu...

Je to tedy seriózní angažovaný občan? A bude jednou prezidentem? - To si nemyslíme. Jeho návrhy na přejmenování stranických schůzí na "fraktály" a ústředního výboru na "potápníky" pochopitelněneprošly...

Pokud chcete Kakaxovi lépe porozumět, podívejte se na Kakaxovy tajnosti...

 

Kakaxa na Facebooku

Kakaxa Bandzone

   
 
"Nejsme nejlepší nahrávací studio v Čechách,jsme nejlepší Včelí nahrávací studio na světě!"

3bees studio - nahrávací studio a dům služeb muzikantům, založeno 1994 (Demos, Live & Loud)