historiereferencestrucne logo 3bees kontaktyproc do studiapripravte se
ceny3 vcelkyvybaveni novinkyproc k nam...a jedem!
"Nejsme nejlepší nahrávací studio v Čechách,
jsme nejlepší Včelí nahrávací studio na světě!"

Řekli o nás

Napsali o nás

Audio ukázky

 

 

čísla

A - B

C - D

Č

E - F

G - H

CH

I - J

K - L

M - N

O - P

Q - R

S - T

Š

U - V

W - X

Y - Z

nahoru

 

   

Seznam klientů

  PROJEKT STÁT KOLIKRÁT  
 
  ČECHOVÁ Hanka   (2x)    
  ČEJKA Alexander        
ČERNÝ SVĚDOMÍ        
ČESKÁ AKADEMIE VĚD   (vícekrát)    
ČINKA LIBOR        
  4 LIŠKY        
  10 OčÍ        
  108Hz   (2x)    
  2WINGS   (4x)    
  ABBA REVIVAL        
  A BUDE HŮŘ        
  ACCIDENT        
  ACIDFOLK        
  AC&C Public Relations        
  ADAMEC David        
ADAM Jimmy        
  ADOLPHO & BAND        
  AERO films        
AGÁVE 9   (2x)    
AGNUS DEI        
AKARABU        
  AKLINE        
AKOMA TIPOTA (GR) (vícekrát)    
  ALAVERDI        
  ALBERT (obchodní řetězec)        
  ALBERT Štěpán        
ALIOTH   (2x)    
  ALSTOM Group        
  ALTISSIMA        
  ALZHEIMER        
  AMI Communications        
ANESTESIA        
ANXIETY   (4x)    
APENDYKS   (2x)    
  APPLE SPOKESMAN        
  APPLE JUICE        
  APPLE.CZ        
  ARACHNE   (vícekrát)    
  Arnold Investments        
  ART PROMETHEUS        
  ART VOX        
  ASHOUR        
  ASOCIACE ČESKÝCH FILMOVÝCH KLUBŮ        
ASTRAL        
ATROPOS        
  AVOKÁDO (koření)        
B. E. FLY        
BABKA Michal        
  BACKDOORS        
BADYS        
  BAKAY Mikuláš        
BAKLA Petr   (vícekrát)    
  BALÓN PLÁŠIL        
BALANCE        
BALDERMANN Petr   (2x)    
  BALKAN UNDERGROUND EXPRES (HR)      
BANGS        
BANÁNOVÉ RYBIČKY   (2x)    
  BARAKABA        
  BARONOVÁ Barbora        
  BAUER Alice        
  BAUER Richard        
  BAYER Toys        
BBP   (2x)    
  BELLEVUE        
BERUSHCY        
BEST BEFORE   (2x)    
BEZ MOZKU   (2x)    
  The BIG 3        
  BIG BAND THEORY        
  BIKKINYSHOP        
  BLACK POINT MUSIC   (vícekrát)  
  BLACK & WHITE        
  BLÁHOVÁ Dita        
BLUE S.I.N.        
BLUESTUDIO        
  BORG GUY        
BOSWORTH   (5x)    
  BRAAGAS   (3x)    
  BRABENEC - KARAFIÁT        
BRAUN LIA        
BRECKA CAMILLA   (vícekrát)    
  BRICKBOX   (3x)    
  BRODSKÁ Martina        
  BROŽOVÁ "Noemi" Karla        
  BRUKNER Vítek        
BUBLIFUCK        
BUCKINGHAM Celeste        
  BUDAŘ Jan        
  BUREŠ Petr        
  BUG'n'DUB        
BURIAN J. A J.        
BUTÁNA JÁNA        
  B.U.T.T!        
  BŘEZINOVA Marcela (mbbm)   (2x)    
  CAKTUS   (2x)    
  CALL OFF THE DOGS        
  CAMPOS Vitor        
  CARNEM        
  CARTIER        
  CCL        
  ČEZ        
  CHAMBER WORCHESTER        
  CENTURY 21        
  CHAOTIC        
CHAPRÁL CRAZY - PLESK!   (5x)    
CHINASKI   (4x)    
  CHIVAS TIME        
CHOREA MINOR   (3x)    
  CIKÁNEK Martin        
CIMRA   (2x)    
  CINKATEJ   (2x)    
CLONE        
  COCO JAMMIN        
  COMEDIA GUMA        
  COMMUNICON   (vícekrát)    
  COMPROMIS        
CONFITEOR        
  CONTEMPULS        
COSMIC PASSANGERS        
  CUPRUM        
  CSC-STUDIO        
  CZECH DATA SYSTEMS        
  Česká rocková liga        
  DA Alexandre (BR)      
DAENESH BAAN   (3x)    
DALAS        
DARK FUTURE        
DARK EMISSION (GR)      
DAY BREAK        
  DECH NOCI        
  DEFEATERS        
  DEI GRATIA        
  DELFÍNI        
  DELIWERY        
  DEMA   (3x)    
DEMI MONDE        
  DENEB        
  DESMODUS        
  DEWETTER "Alfik" David        
  DG 307        
  DIADA        
  DICLINE        
DIECHRIST        
  DIRTY AIRLINES   (vícekrát)    
  DISABLED        
  DIVA MUSIC        
  DIVADLO LAMPION        
DIVADLO VIZITA        
  DIVOKEJ BILL        
DIXIELAND PRAŽSKÝCH AVIATIKŮ        
  DJ OMAR        
  DO NOT   (3x)    
  DOMÁCÍ KAPELA        
  DOUGLAS Les (Lester Owen)        
DOUBLE KISS        
  DUB IN DA TRIP        
DUBEN V PEŠTI   (2x)    
  DUBWISE GANGSTERS        
  DUO AKORDEON (SK)      
DUO ŠVEJK        
DUŠEVNÍ HROB        
DUŠKOVÉ Martin A Petr        
  DVOŘÁK Pavel (I Become Papa)        
DVOULETÁ FÁMA        
  DVOŘÁKOVÁ Dominika        
DŘEVĚNÉ PYTLÍ V JUTOVÝCH UHLÍCH        
  DŮM UM        
DYLAN CALLAGHAN (USA)      
DYNASTY   (2x)    
  E-BANKA        
EALLIN ANIMATION        
EASY AID`S        
  ECETERA BAND        
ECHT!        
  ECHOES        
  EDWARD FORTYHANDS        
  ELAINE        
  Electro World        
  Elektrika je cool        
ELENYS 117 174        
ELIZABETH        
  EMAN E. T.        
  EMC        
  EMI        
  ENVELOPPE        
ETALON        
  EUPHORICA        
  EXIL 51        
EXTEMPORE        
  FACES ARE FICTION        
  FAJT Pavel        
  FALTEJSEK Lukáš        
  FAMU        
  FANFÁN TULIPÁN        
  FAR CRAP        
  FAST FOOD ORCHESTRA        
FÉNIX        
FERDINAND BAND        
  FIALOVÁ Jarka        
  FREE FEST TROJA (festival)        
  ROCK PRO ZELENÝ TULIPÁN (festival)        
  TRUTNOV (festival)        
ROUDNICE festival        
  FETCH        
FIALA Vít ml.        
  FIDDLE GEORGE (CZ/USA)      
  FIESTA LATINA (C/CZ)      
FIKUS FILM INTERNATIONAL        
  FILMOVÝ FESTIVAL LITOMĚŘICE        
  FINE TIME LADIES        
  FIRE IN THE HALL        
FLÁM (folk)        
FLÁM (rock)        
FLAT SESSIONS        
FLUID        
  FOCUS AGENCY        
  FORET Michael        
  FOURTH FACE        
  FREAKY ART        
FREE PEKARI   (2x)    
FRIED SITAR (CZ/CA)      
  FRIENDS        
FRIŠTENSKÁ Ludmila        
  FRÖHLICH Jan        
  FRYŠTÁKOVÁ Běla        
FŠUDE POZDĚ        
  FUTURE iPOINT        
  GAMBRINUS        
  GEMA ART        
GENERACE   (2x)    
  GENTLEMEN SINGERS        
GERBER        
  GIPSY.CZ   (vícekrát)    
  GLANC        
  GLASSPOCKET        
GLUM        
  GMP Group        
GOLDEN CADILLAC        
  GOLDSTEIN David        
  GOSPEL LIMITED        
  GRATISSIMA Production        
  GREGOR SAMSA        
GREND'Z        
  GREP        
  GROTH Charley & KRÁLÍK Jirka (USA/CZ)      
  GUERILLA RECORDS   (vícekrát)    
  HAKKA MUGGIES        
HALF        
HALÓTEL   (7x)    
  HANIBALART        
  HANÁK Tomáš        
HARAKIRI        
  HARAZIMOVÁ Slávka        
  HARMCORE        
HARMONIE        
  HASSMANN Roman   (stále)    
HASSMANNOVÁ Gita        
  HASTA LUEGO        
HATAPATA        
  HAUEROVÁ Andrea        
  HEAD DOWN        
  HEJKALOVÁ Lenka        
HELLFISH        
  HENTAI CORPORATION        
  HEYROVSKÁ Nikol        
  HIGH SOCIETY        
  HINZOVÁ Šárka        
  HLADÍKOVÁ Blanka        
  HLADOVÁ MAŠINA        
  HLAVENKOVÁ Beata        
HLAVNÍ UZÁVĚR PLYNU        
HLAVÁČEK Jaromír        
  HLÍNA        
  HODZIČ Faris        
  HOLKI        
  HONORACE        
HOPRDOX        
  HOPPE Nick        
  HRDLIČKA Zdeněk        
HRMA Lumír   (2x)    
  HROMÁDKO Lubomír        
  HROMIČ        
  HUDEBNÍ FOND        
  HUNYADY BROTHERS        
  HUSKA Jiří        
  HYPERNOVA        
  HYPOBAND        
  Hypoteční banka        
  I-LEGALNE.CZ   (stále)    
  ILLE        
iSING        
  IF        
  IGLÚ        
  i-legálně        
  IMRICH Mirek        
IN2FUNK        
  INDIES RECORDS   (vícekrát)    
INSEKTA        
INTENT THEATRE (International) (2x)    
  INTERACTIVITY        
  INVALIDNÍ DŮCHOD        
INVENTURA   (3x)    
  INVENTURA (Hip-hop)        
  ISUA        
J.K.H.CH.        
  JÁ A BRÁCHA   (2x)    
  JÁ JEŠTĚ NEVÍM        
JAKO ZÁZRAKEM   (2x)    
JAKSI TAKSI        
  JANANAS        
JANÍČEK Jeroným + ŽÁK Jerry        
JARABÁCI        
  JARRAH        
JATKA Č. 5        
JAZZBOX        
  JAZZIKA        
  JEBUTO        
  JEDI SQUIRT ACADEMY        
JEDNOTA HUDEBNÍHO DIVADLA        
JELÍNEK Jirka & COMP.        
JFK        
  JIŘÍKOVO VIDĚNÍ        
  JO & JOSEPHINE        
JOHN Petr        
  JOY        
  JOZERO        
  JUICY FREAK        
  JUMO        
JUNK   (2x)    
  JUNKOVÁ Lucie        
JUTOTT NEKI (SK) (3x)    
  JÁ JEŠTĚ NEVÍM        
  JBI STUDIOS        
  JET STREAM        
K5        
KACAFÍRKOVÁ Vlasta        
  KACHNY ŠEJDREM        
KADENCE        
  KADEŘÁBKOVÁ Pavla        
  KAFKA BAND        
  KALOUSEK Jan        
KAPELA SNOO        
  KAŠPÁREK V ROHLÍKU        
  KAPIŠTO        
  KAMPUS ALBERTOV        
KASALICKÝ, HŘEBEN A KRÁL        
  KATONA Adam        
  KD HOLDING        
  KHAOMATIC        
  KILHETS        
  KLAP DDS P-5        
KLEC   (2X)    
  KLOBUŠICKÝ Pavol        
KLYSTÝR        
  KNOTEK Tomáš        
  KOBLÍŽC!        
  KOČKY NEBEREM        
  KOFLÁK Jirka        
  KOFROŇ Petr        
  KOLBEND        
  KOLOWRAT        
  KOLÁŘ Petr        
  Komarov Leoš        
  KORN Jřií   (2X)    
  KOUBEK Vašek        
  KOTÍK Petr        
  KOZA NA ÚTESU        
  KRÁLOVSKÉ STŘÍBŘENÍ Kutné Hory        
  KRCH-OFF        
KREJČÍ Lukáš        
  KREJČÍ Z. S.        
  KRUHOVÁ ZÁLEŽITOST        
  KRUMPHOLZOVÁ Olga        
KRÝNICKÝ MARTIN        
  KUBB        
  KUBÍN Jakub        
  KUBIŠTA J.        
  KUBÍČEK Martin        
KUBÍČEK & SPOL. PRO ATV (CZ/BG)      
  KUCHAŘOVÁ Livie        
  KULHO        
  KULŠTRUNKOVÁ Alice        
KUNG PAO (CZ/CHN) (2x)    
  KURVA OD VEDLE        
  KURZOVÁ Nora        
  KŘÍŽ Dušan        
  LABUŤOVÁ Ilona        
  L'ARRACHE-COEUR        
  LA FABRIKA        
  LAKUNA        
  LA PUTYKA        
  LA MAGRA (CZ/SK) (2x)    
LA VIVAT        
  LASO        
  LAWRENCE Davis   (2x)    
LEHEČKA JIŘÍ        
LEO        
LESNÍ ZVĚŘ        
  LIFETIME WARRANTY        
  LILLI MARLEN        
LINGERS        
  LINHA SINGERS        
  LINHART Petr        
  LMC        
  LOGOS        
LONELY        
  LOOK OUT!        
  LORD CHARLES        
  LOS RUMBEROS        
LOTUS        
  LOVES OF BLONDE (US)      
LUCIEN OZ (USA/CZ) (6x)    
LUKE SKINNER (AUS/CZ)      
LUNETIC        
LUNO        
LÉBR Tomáš        
  LUCKY VOICE BAND        
M-VIP komplexní služby (KECKY)        
  MACHÁLKOVÁ Leona        
  MACOURKOVÁ Michaela        
MAD LITTLE MACHINE        
  MAGEO        
  MAGIC TREE   (vícekrát)    
  MAIMA        
  MÁJ Martin        
  MAJEROVY BRZDOVÉ TABULKY   (2x)  
  MALÍKOVÁ Pavlína        
  MALÍŘ Jan        
MANIAC BUTCHER        
  MANYTWO        
MARE NIGRUM        
  Mark BBDO        
  MARKÝZ JOHN        
MARNO UNION        
  MARTIN C. PUTNA a MUSICA FRESCA        
  MARTY TOCRA        
  MASHY MUXX        
MASSAGE   (2x)    
  MATOUŠEK Vlasta   (2x)    
MATYAS   (2x)    
MAUER + PAULÍK        
  MAXXIUM        
  MA[Y]        
  MC MOSQUITO        
MCH BAND   (vícekrát)    
  MCH TRIO        
MED        
  MEDIAL BANANA        
  MEDIA MOVERS        
MEGAJAZZ        
  MEGAPHONE        
  MELICHAR Dave        
  MELOUN Jan        
MERLITON        
  MERTA Vladimír        
  MEZCLA ORKESTRA        
  MF DNES        
MHD   (4x)    
  MI - STE - RI   (vícekrát)    
MICHAEL'S UNCLE        
  MIDRIAZA        
  MIJAKTIC ORKESTAR        
  MIKEL Ando (E)      
  MIKULKA Robert        
MILDE SHAG        
  MILO        
  MILEUSCNIĆ Nikolina        
  MIMITCHI        
MIRACOLO        
  MISTER COCOMAN        
  Mladí ladí jazz        
MISTR CHAMELEON   (2x)    
MOBERG ENSEMBLE   (2x)    
MODRÝ HOUSLE   (2x)    
  MOOMRAJ        
MONASTERIAL CRYPT        
  MONO LOVE        
  MONTEZUMA        
MORTURA        
  MOST WONKY        
  Mr. Positiva & The Splendid Gang        
  mPresent        
MS BAND        
  MÜLLER Marek        
  MUMRAY   (3x)    
MUNZAR JIRKA        
  MUSTAKILLAH SOUND        
  MY AGE!        
MY BROTHE IN GOD        
NA ŠIKMÉ PLOŠE        
NAHOŘE PES        
NALEY BAND        
  NAMELESS GATHERING        
  NASH Ken        
NASLOUCHEJTE HLASU VYPRAVĚČE        
NÁSTROJ SNAHY   (2x)    
  NATŘIJE        
  NECKÁŘ Václav        
  NEŽFALEŠ        
NECROLOG        
  NEDĚLNÍ LIDÉ (CZ/SK)      
NEMESIS   (2x)    
  NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK        
  NEOSOUND   (2x)    
NEQUAS   (2x)    
  Nerudný fest        
  NESTEL POSTEL        
  NEW KIDS UNDERGROUND        
  NEVER SOL        
  NEWMAN Janelle (USA)      
  NIKL Petr        
  LAKOMÉ BARKY z Klecan        
  NOISETRAP        
  KAPELA        
NO SIDE   (2x)    
NO FEELING   (2x)    
  NOHÁL - MÍKOVÁ        
  NO HEROES        
NO NAME (PL)      
NOISE   (2x)    
NOISER        
NONLOGIK   (3x)    
  NOTES FROM PRAGUE        
  NOVA TV        
  NOVÁK Boris   (vícekrát)    
NOVÉ FAFEJTOVY GUMY        
  NSANGO MALAMU (RCB/ANG/CZ)      
NUKLEÁRNÍ VOKURKY   (5x)    
NYGRÝN Jakub        
  OBZOR ILUZÍ        
O.N.A.        
O.O.Z.   (4x)    
OBERMAYER-FEDERAU (D/CZ)      
  ÓČKO        
  OLEANDR        
  OLIVEROVA DÁLKA        
ONE WAY        
ONWARDS        
  OPLETAL Jiří        
  ORANGECAP        
  ORCHESTR VŠE        
  ORNITA        
  PETR Oskar        
  OSTRAVSKÉ CENTRUM NOVÉ HUDBY        
  OUT OF OFFICE        
P.S.P.        
PACHUŤ        
PACKED        
PACLÍK        
  PALESTRA ALFA        
  PALINDROMES        
  PANDHYS        
PANGEA        
PANTÁTA KLITORIS A JEHO PŘÍBUZNÍ        
  PATRIK a BÁRA        
PAVOUK ZPÍVÁ SÁM        
  PENGUIN IN BONDAGE        
PERIFERIE   (3x)    
PERPETUM DEBILE        
  PETRÁŇ Pavel        
  PHAEDROS FUNERAL        
PHONE        
  PH PROJEKT        
  PIEROT   (2x)    
  PIJAWICE        
  PILGRIM PIMPLE        
  PILOT JIRKA   (2x)    
  PITCH BENDER        
  PLASTICA BAND (RUS/F)      
PLOUT        
  PLÁČE KOČKA        
POBUDOVÁ Michala   (2x)    
POBŘEŽÍ SLONOVINY        
POD ČERNÝ VRCH   (6x)    
  PODBABSKEJ WYRVÁL   (2x)    
  POETIC FILHARMONY        
POKORA Jana (D/CZ)      
  POLMA Richard        
  PONOŽKY PANA SEMTAMŤUKA        
PONORKA        
PORYBNÝ ŠTRAMÁK        
  POSPÍŠIL Karel        
  POST MERIDIEM        
POZDĚ K RÁNU        
PRASE   (2x)    
  PRECEDENS        
  PREKO PRAGA        
  Přenosy do kin        
PRESENT OF MIND   (2x)    
PRESSTON   (2X)    
PREZIDEATH        
  PRIVATE TEL   (2X)    
  PROCTER & GAMBLE        
PRO KOČKU        
PROVOKACE        
  PROWIZORIUM   (2X)    
PRSO        
PRVNÍ OBNOVENÉ REÁLNÉ GYMNASIUM   (2X)    
  PRVNÍ HOŘE        
  PRVNÍ-POSLEDNÍ        
  PSALTERIA        
  PŮLNOČNÍ MARIE 12:00 PM        
PŮVODNÍ BUREŠ        
  QUATTRO FORMAGGI        
  QUENTIN        
QUIZA (MON) (2x)    
R.E.T.        
  REVELATION        
R.O.U.        
  RADANA (Labajová Radana)        
  RADIO 1        
  RADIO LIBERTAS        
  RÁKOSNÍK Petr        
  RÁKOSNÍK Michal        
RAT - BULL - TIGER   (vícekrát)    
REBELL        
RED HEAD   (2x)    
  REMORSE        
  RESPONSE        
RETROACT   (2x)    
  RETURN TO INNOCENCE        
  REVELATION        
  RICHTER Pavel        
  RIDDIMSHOT        
  RIEHLE Friedmann        
  ROCK CAFÉ   (vícekrát)    
  ROCK'N'ROLL GANG        
ROSA   (2x)    
  RUDOLFSHEIM FÜNFHAUS        
RUKA RYBY   (3x)    
RULETA   (3x)    
  RYCHLE A DOBŘE        
  RYCHTEROVÁ Jana, PECHÁČEK "Iljič" Vladimír        
S.I.N.        
  SABRA CADABRA        
  SABRE        
  SADO MASO BAND        
  SAHULA Franta        
  SAINT SHOES        
SAMOTA   (2x)    
  SASHA (Alexandre da Costa)        
  SAUDEK Jan        
  SCHIEBLOVÁ Veronika        
SCRAM!        
SCUPPERS   (4x)    
SDRUŽENÍ RODIČŮ A PŘÁTEL ROPY        
  SECRET LIFE        
SEHNAL Tomáš        
  SEMELA Radek        
SEN Amrit (VOKNO)        
SESTRY PEŠÁKOVY        
  SETZER        
  SHANNON        
  SHEEHAN Ben (USA)      
SHERLOCK HOMELESS   (3x)    
  SHOVAL Roy        
SHRINK        
  SHY        
  SILOE        
SILVER        
  SIMAN Eduard        
  SIMPLE MUFFIN        
  SIN.TEX        
  SÍS David        
  STEAKHOUSE ORCHESTRA        
  SIX STRINGS        
  SIX PASTELS        
  SkA'N'DaaL        
  SKALENÁ TRESKA        
SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE   (2x)    
SKVĚLEJ DEN        
SKŘEHULE   (5x)    
SLIDE ESCAPE        
  SLUNÉČKOVÁ Věra        
  SLY RABBITS        
SM LOMOZ        
  SMRŽ Milan        
SNĚTINA Tomáš   (2x)    
SOMNIUM        
  SONY-BMG        
  SOPOTY   (2x)    
SORATH        
  SOUBOJ S PAMĚTÍ      
SOUTHPAW   (9x)    
SOUTHSIDE        
  SOVA NĚŽNÁ        
  SPACE BILLIARD        
SPEDI-TRANS        
SPIRIT & SOULS   (2x)    
  SPS        
  STAY SUBWAY        
  STEKLÝ Miloš        
  STIRSKÁ Z. & GOSPEL TIME        
STODOLA BAND        
  STOLNÍ SPOLEČNOST   (2x)    
  STAŠKOVÁ Bára        
STONEHENGE        
STOPFLICK        
  STP (SOUBOR TRADIČNÍHO POPU)        
  STROM STÍNU        
SUAHUAB (ZAIRE/CZ)      
  SULČÍKOVÁ Romana        
SUPPORT LESBIENS   (2x)    
  SUPRAPHON   (vícekrát)    
SURVIVAL        
  SUNNY        
  SVÁTEČNÍ POP        
  SVATEJ PETR        
SVOLOČ        
  SWEEPER        
SYDNEY WIZEN   (2x)    
  T-COMM        
  TOP DREAM COMPANY        
TA JANA Z VELKÉ OHRADY   (2x)    
  TADUN        
  TAMIR (MON)      
  TARARGOS        
TATA BOJS        
  TDT Studio        
  TÉDWA   (vícekrát)    
  TELECARD        
TETA GRÉTA        
THALIDOMIDE   (6x)    
  THAMESDOWN        
  THE COOLERS        
THE JISM        
  THE LARVA        
  THE PERVERSE ANIMALS        
THE END OF COLOURS        
  THE FIALKY   (3x)    
  THE HOGS (IRL)      
THE JAZZ        
  THE PARTISAN        
THE ROYAL SUPREMES (USA/CZ) (2x)    
THE SNUFF    
  THE SOULMATES        
  THOOLA        
  TICHÁ DOHODA        
  WORLU "Peace" Timothy (T-DEAL)        
TIMUDEJ   (5x)    
TLESKAČ   (2x)    
  TOMMY THE CAT        
TO NEŘEŠ        
TONTON NEW YORK        
  TOPOL Filip        
  TOMČALOVÁ Martina        
  TOTÁL VOKÁL        
TRABAND   (4x)    
TRAMSLEEPER (GB/CZ)      
TRANSDISCIPLINÁRNÍ HOLOQUAS        
  TRASHCAN (RU)      
  TRIO PELEŠANDO        
  TRIOLET        
TRUNEČEK Karel        
  TUABORTA        
  TULIPÁNY        
  TV BARRANDOV        
  TWO VOICES        
  TŘEŠŇÁK Vlasta   (2x)    
TŘI SEJŘI A BUBÁK        
  TŘI SESTRY BANDITOS        
  UŽ JSME DOMA   (2x)    
  UŽ JE POZDĚ        
  UDG        
  UFAJR        
  UMAKART        
  UMĚLCI Z PRAHY        
  UMĚLÁ HMOTA        
  UNDERGATERS        
UNIFORM        
  UNIVERSITY of JOHANNESBURG (ZA)      
URANIA ALL STARS (USA/CZ)      
USHONS        
  U VINAŘŮ        
  VAINAROVÁ Kateřina        
VĚCIČKY        
VALDAUFOVO TRIO        
  VE3VNOCI        
  VELVET REVOLUTION        
  VERKAUF-MUSIQUE        
  VE SNĚHU        
VESH & BLESH        
VIBRATHÖRR        
  VIKI        
  VIKLICKÝ Emil        
  VLACH Tomáš   (2x)    
  VLASTATÍK Jan        
  VOBSAZENO        
  VOILA        
VOJTA`S BAND        
VOKATÝ Ladislav        
VOKOKOS   (5x)    
  VOLANT        
  VOLTAGE        
  VOLTR ERNEST        
  VONDRÁČKOVÁ Lucie        
  VORAS BAND        
VYKOUSANÝ KAŠTANY        
VÝMĚNA        
  VYŠANSKÁ Jana        
  WAG PACK        
  WALMARK        
  WAVE        
  WAVEMEN        
WAW!?        
  WEBB James (Kenvelo) (USA)      
WHISKY FIX (GR) (vícekrát)    
  WHITE TARRA        
WISDOM TOOTH (D)      
WOLT`S DEN (GR) (vícekrát)    
  WUNDER BAR BAND        
  WUNDERBARO        
XRAY        
  XT3        
YAMABU        
YBA RYBA        
  YELLOW SISTERS        
  YETTO JED NO   (2x)    
  YUMMY YUMMY (Terezie Kovalová & Tamara Kubová        
Z VESELÉHO SVĚTA   (2x)    
Z.T.P.   (2x)    
  ZABELKA Mia        
  ZABIJÁK A BORCI        
  ZAJÍČEK Pavel        
  ZÁMEK BERCHTOLD        
ZAPLIVANÁ HOSPODA        
ZBĚHLÁ SAMICE   (2x)    
  ZDICHOVÁ Lucie        
  ZENTIVA        
  ZEPTER        
ZINA & The Stereophonic Punx        
ZPRAKU!        
ZVYKNEME SI        
ŠANOV 1   (3X)    
  ŠEBELOVÁ Šárka        
ŠEMBERA Richard        
ŠIMKOVÁ Jana   (4X)    
  ŠIRAKUM        
  ŠKAROHLÍD Radek        
  ŠKODA AUTO        
  ŠKODA "Sker" Jiří        
  SKŘIVÁNEK        
  ŠRAMLOVÁ Monika        
  ŠROTI        
ŠULMAN        
  ŠUSTR Dan        
  ŠVARC Zdeněk        
  ŠVECOVÁ Aneta        
ŠVEHLÍK        
  ŠVIHADLO        
ÚŽASNÝ KRIŠNA        
 

ˆ 

 

"Nejsme nejlepší nahrávací studio v Čechách,
jsme nejlepší Včelí nahrávací studio na světě!"

3bees studio - nahrávací studio a dům služeb muzikantům, založeno 1994 (Demos, Live & Loud)