pripravte se 3 vcelkyvybaveni
"Nejsme nejlepší nahrávací studio v Čechách,jsme nejlepší Včelí nahrávací studio na světě!"
 

Jakub

Šablonka

 

Kakaxa

Kakaxa

 

3 včelky

binksf pinksf

BinksfDramatický Gorges Iniláá. Božský David Göttlich. Básník Barun Pa9, sbírku "Barun rallye" si sám svázal a vydal. Nejlepší klávesista hudebně-divadelního souboru "Chaprál Crazy - Plesk!", nejnechutnější Slintavý Slimák. Používal zelený sliz tatínkovy výroby a slintal i v těch nejvypjatějších okamžicích. Zná všechny maminčiny Burdy, po revoluci přešel na Playboy.


S jeho "nejhorším" přítelem Šablonkou ho spojuje projekt "Bim Bam", který ovšem (ne)bude nikdy dokončen a kdysi oblíbená plesová kapela "Půlnoční Marie". Největším úspěchem této skladatelské dvojice je ovšem hudba k animovanému filmu "Pirát", který se stal absolutním vítězem festivalu FAMU 2002. Předcházela mu práce na filmech "Ludvíkova hlídka", "Tři Fuové" a následovaly komerční zakázky na hudbu k reklamám obchodního řetězce Albert a vydavatelství Mladá Fronta. Od r. 2000 je binksf šedou eminencí v hudebně zábavném divadelním spolku "Timudej".

Každoročně také navštěvuje letní Jazzovou dílnu K. Velebného ve Frýdlantu. Spolu s Kakaxou a webdesignerem těchto stránek, panem INEX PAP VPASPED, je členem poklicového trojplošníku "Új!", se kterým chystají operu "...Ale to je směšné, Láďo!".

binksf také již 6 let zcela sám vymýšlí a organizuje "První jarní průduch", což je něco jako bojovka pro dospělé, účastníci nevědí kam jedou a nesmí si brát jídlo, plní různé úkoly (hledají např. "otce Furu") a skončí to vždy velmi překvapivě a zajímavě.

A bude jednou prezidentem? - Ale docela klidně! Pokud ovšem přesvědčí komunisty...

Pokud chcete binksfsovi lépe porozumět, podívejte se na binksfsovy tajnosti...

Ještě více se o něm můžete dozvědět na jeho osobních stránkách, má-li jaké, a také na stránkách akademie věd.

Pište mu na binksf@3bees.cz

 

   
 
"Nejsme nejlepší nahrávací studio v Čechách,jsme nejlepší Včelí nahrávací studio na světě!"

3bees studio - nahrávací studio a dům služeb muzikantům, založeno 1994 (Demos, Live & Loud)